فروش زرشک
پنج شنبه , مرداد ۱۴ ۱۴۰۰
خانه / زرشک سیاه کوهی / بازار فروش زرشک سیاه کوهی کیلویی

بازار فروش زرشک سیاه کوهی کیلویی

به طور کلی محصولات زرشک در بازارهای جهانی هنوز ناشناخته است، به همین دلیل توجه و تلاش زیادی برای کاشت و برداشت بالاترین کیفیت محصول لازم است تا بتواند به عنوان کالایی پر درآمد برای عرضه به جهان باشد و بازار فروش پررونقی داشته باشد. در ایران بهترین زرشک سیاه کوهی کیلویی متعلق به خراسان جنوبی است که بیشترین تولید این محصول را به خود اختصاص داده است و بازار فروش پر رونقی دارد.

بازار فروش زرشک سیاه کوهی کیلویی

بهترین انواع زرشک سیاه کوهی

بهترین انواع زرشک سیاه کوهی اگر زرشک سیاه کوهی در فصل مناسب کاشته شود و در موقع مناسب برداشت شود و مواد و نهال با کیفیت و مرغوب پرورش یابد و رسیدگیهای لازم و کافی به آن برسد قطعا بهترین انواع زرشک سیاه کوهی به بار می آید.

در این صورت این گیاه می تواند هم به بازار فروش داخلی و حتی بازار فروش خارجی و صادرات آن کمک شایانی کند و درآمد بالایی تولید کند و کشاورزان ایرانی هستند که با تجربه و مهارت خود نقشی پررنگ و مهم در این زمینه ایفا می کنند.

زرشک سیاه کوهی در مناطق مرطوب گرم و معتدل و بیشتر به صورت خودرو می روید و در فصل بهار شکوفه داده و در اواسط تابستان میوه آن قرمز می شود و در اواخر فصل تابستان و ماه شهریور رنگ قرمز آن به سیاهی می گراید و زرشک سیاه تولید می شود.

بهترین انواع زرشک سیاه کوهی بر خلاف زرشک قرمز که برای غذا کاربرد دارد برای آب گرفتن اسفاده می شود و یکی از محصولات آن همان آب زرشک ترش و خوش طعم مورد سلیقه شماست که از خوردن آن لذت می برید.

خرید زرشک سیاه کوهی کیلویی

خرید زرشک سیاه کوهی کیلویی بزرگترین تولید کننده انواع زرشک و از جمله زرشک سیاه کوهی کیلویی کشور ایران است که درصد بالای زرشک را در جهان تولید می کند. البته بعد از شهر خراسان شهرهای بزرگی چون تهران و اصفهان و آذربایجان یا کرمان و به طور کلی مناطق گرم و یا معتدل به کاشت زرشک سیاه کوهی مشغول هستند و محصولی درجه یک و ناب حاصل می آورند.

از این جهت در این مناطق مراکز خرید فراوانتری وجود دارد و خرید زرشک سیاه از آنها بسیار بهتر است زیرا هم اصل جنس به مشتری فروخته می شود و هم قیمتی بسیار ارزان تر دارد. خرید زرشک از کشاورزان تولید کننده هر شهر و دیار نیز در کاهش قیمت خرید زرشک بسیار موثر است.

همچنین شما می توانید برای پیدا کردن و خرید زرشک سیاه کوهی کیلویی اعلا به عمده فروشی های بزرگ و معروف زرشک در استان خراسان و یا بازار های زرشک شهر خودتان مراجعه کرده و از قیمت خرید کیلویی و عمده زرشک آگاه شوید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: محسن بهرامي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09155306313
آدرس تلگرام: zereshksaz@
پست الکترونيکي: zereshksaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید زرشک سیاه کوهی مرغوب

زرشک به‌ عنوان یکی از مهمترین مواد غذایی می ‌باشد که دارای ارزش غذایی بالا و کاربردهای بسیار زیادی بوده و دارای انواع مختلفی است که یک نمونه از آن زرشک سیاه کوه

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام