فروش زرشک
پنج شنبه , مرداد ۱۴ ۱۴۰۰
خانه / زرشک سیاه / تولید کننده زرشک سیاه عمده

تولید کننده زرشک سیاه عمده

زرشک یکی از محصولاتی است که در کشورهایی که دارای مقادیر خوب آفتاب هستند تولید می شود. این محصول در آشپزی ایرانی جایگاهی خاص و در آشپزی جهانی از اهمیت بالا برخوردار می باشد. زرشک درجه یک زرشکی است که از میزان آب و آفتاب کافی برخوردار باشد. البته توجه داشته باشید که تولید کننده زرشک سیاه عمده آن را به روش های مختلف تولید می کند. از این رو فروش زرشک سیاه درجه یک در ایران از رونق دارد.

تولید کننده زرشک سیاه عمده

گونه های متنوع زرشک در ایران

گونه های متنوع زرشک در ایران زرشک های ایرانی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. انواع زرشک به نوبه خود نیاز به محل و آبیاری به روش خاص خود نیاز دارند. اما در ابتدا باید با هر کدام از این انواع زرشک آشنا شوید. از جمله انواع زرشک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زرشک زالزالکیBerberis crataegina
  • زرشک زرافشانی Berberis integerrima
  • زرشک خراسانی Berberis khorasanica
  • زرشک راست خوشه Berberis orthobotrys
  • زرشک معمولی Berberis vulgaris
  • زرشک ژاپنی var.atropurpurea Berberis thunbergii

هر کدام از این انواع زرشک به صورت های متفاوتی در کشور تولید می شود. اکثر این زرشک ها را می توان در سراسر کشور تولید کرد. اما لازم است بدانید برخی از این زرشک ها نیازمند شرایط آب و هوایی خاصی هستند. برای مثال زرشک های زالزالکی را در مناطقی که رطوبت آن بالا باشد نمی تواند رشد کند.

اما توجه داشته باشید که نوع خالص آن این توان را ندارد. اگر زرشک زالزالکی را با زرشک های دیگر پیوند بزنید؛ می توانید آن را در استان های با رطوبت بالا نیز کشت کنید. توجه داشته باشید این کار می تواند روی کیفیت و اصالت طعم مواد تاثیر بگذارد.

فروش زرشک سیاه عمده درجه یک

فروش زرشک سیاه عمده درجه یک فروش عمده زرشک سیاه را می توان در هر جایی درخواست کرد. منظور از فروش عمده، فروش به مقادیر بالا یعنی بیش از ۱۰ تن است. بنابراین اگر برای مصرف خود این محصول را خریداری می کنید؛ لازم نیست به صورت عمده آن را خریداری کنید.

بهتر است این محصول را به صورت خرده خریداری کرده و در زمستان و بهار آن را به صورت فریز شده استفاده کنید. نکته ای که لازم است هنگام خرید زرشک سیاه عمده در نظر داشته باشید؛ رنگ و عطر زرشک ها می باشد. زرشک هایی از کیفیت بالا برخوردار می باشند که رنگ سیاه آنها تیره باشد.

از سوی دیگر رنگ شاخه های آنها براساس نوع زرشک متفاوت است. برای مثال زرشک زالزالکی شاخه هایی روشن دارد. اما اگر می خواهید زرشک خوبی داشته باشید؛ باید توجه کنید که آب زرشک از آن خارج نشده باشد. این را از چسبناک بودن زرشک می توان فهمید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: محسن بهرامي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09155306313
آدرس تلگرام: zereshksaz@
پست الکترونيکي: zereshksaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش زرشک سیاه بی دانه مستقیم

پخش زرشک سیاه بی‌ دانه مستقیم از طریق روش های مختلفی که در بازار فروش وجود دارد، انجام می گیرد. شرکت های ارائه دهنده این محصول اقدام به عرضه حضوری و غیرحضوری با

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام