فروش زرشک
پنج شنبه , مرداد ۱۴ ۱۴۰۰
خانه / زرشک سیاه کوهی / خرید زرشک سیاه کوهی عمده ارزان

خرید زرشک سیاه کوهی عمده ارزان

خرید زرشک کوهی عمده ارزان در استان هایی ممکن است که تولید کننده اصلی این محصول در کشور به شمار می روند. فروش زرشک سیاه کسب و کاری پر سود است. چرا که در بسیاری از مدل ها سطح زیر کشت با وجود توانایی بسیار کم است. تولید زرشک سیاه کوهی عمده فرایندی است که زمان زیادی از شما می گیرد. اما هزینه چندانی ندارد. تنها کافی است که در هر جای کشور زمین بایری داشته باشید.

خرید زرشک سیاه کوهی عمده ارزان

محل تولید زرشک سیاه کوهی

محل تولید زرشک سیاه کوهی زرشک کوهی به دلیل شور پسندی که دارد می تواند در هر جایی از کشور تولید شوند. از سوی دیگر این محصول نیازمند به آفتاب بسیاری است. چیزی که در ایران بسیار دیده می شود. زرشک کرمانشاه از مشهور ترین انواع زرشک در کشور به شمار می رود. لازم است بدانید این نوع زرشک در کرمانشاه تولید نمی شود.

بلکه مبدا آن در کرمانشاه بود؛ امروزه اما تولید این محصول به خراسان رضوی و مشهد رفت. البته در کرمانشاه نیز نوعی زرشک سیاه کوهی دیگر تولید می شود. نام این نوع زرشک کوهی زرشک سیاه خورشت خلال است.

بستر کشت این محصول دیم است. بنابراین استفاده از آن در بیابان های مرکزی کشور نیز رواج دارد. یکی دیگر از محل های تولید زرشک سیاه کوهی پل ذهاب می باشد. زرشک های تولیدی در این ناحیه نیز از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد.

از دیگر مناطقی که زرشک سیاه در آن عمل می آید می توان به شهرستان های غرب کشور اشاره کرد. زرشک های بسیاری از مناطق کشور بیش از اینکه برای غذاها استفاده شود؛ خواص دارویی دارد. از جمله این زرشک ها می توان به زرشک غرب اصفهان و ناحیه سرپل ذهاب اشاره کرد.

فروش زرشک سیاه کوهی عمده ایرانی

فروش زرشک سیاه کوهی عمده ایرانی مشتریان داخلی و خارجی بسیاری هستند که این محصول را می خواهند. این محصول به دلیل اینکه سطح زیر کشت پایینی دارند؛ در بازار یافت نمی شود. اگر توانستید این محصول را در بازار بیابید قطعاً قیمت بالایی دارد.

از این رو کسب و کار فروش زرشک سیاه کوهی عمده ایرانی را می توان یکی از کسب و کارهای پرسود دانست. از سوی دیگر این محصول جای خالی بسیاری روی صادرات دارد. بسیاری به همین دلایل زرشک های دیگر را به جای زرشک سیاه کوهی به شما می فروشند. با استفاده از فرایند های شیمیایی خاص می توان این محصول را تغییر رنگ داد.

با استفاده از همین روش ها بسیار زرشک های قرمز را خریداری کرده و آن را به جای زرشک سیاه عمده کوهی می به شما می فروشند. دقت داشته باشید که شناختن زرشک سیاه با کیفیت از زرشک های سیاه دیگر کاری تخصصی به شمار می رود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: محسن بهرامي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09155306313
آدرس تلگرام: zereshksaz@
پست الکترونيکي: zereshksaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش زرشک سیاه کوهی کیلویی

به طور کلی محصولات زرشک در بازارهای جهانی هنوز ناشناخته است، به همین دلیل توجه و تلاش زیادی برای کاشت و برداشت بالاترین کیفیت محصول لازم است تا بتواند به عنوان

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام