فروش زرشک
پنج شنبه , مرداد ۱۴ ۱۴۰۰
خانه / زرشک سیاه کوهی / قیمت امروز زرشک سیاه کوهی

قیمت امروز زرشک سیاه کوهی

زرشک سیاه کوهی یکی از محصولاتی است که در آشپزی ایرانی کاربردهای بسیاری دارد. تولید زرشک سیاه محدود به یک منطقه کوچک نیست. بلکه عملیات تولید و خرید زرشک سیاه ایرانی را می توانید در سراسر نقاط کشور و با بهترین قیمت انجام دهید. چرا که زرشک گیاهی است که در مناطق گرم و خشک و مناطقی که از شرایط رویش سخت برخوردار می باشند؛ می روید. از این رو تولید زرشک سیاه را می توان در سراسر ایران داشت.

قیمت امروز زرشک سیاه کوهی

مناطق تولید زرشک سیاه کوهی

مناطق تولید زرشک سیاه کوهی به طور کلی اگر بخواهیم مناطق تولید زرشک سیاه را در کشور برسی کنیم؛ نام آذربایجان شرقی در صدر لیست خودنمایی می کند. پس از آن می توان به اصفهان و یزد اشاره کرد. اما اگر بخواهیم مناطق تولید زرشک سیاه کوهی را برسی کنیم؛ باید تنها به آذربایجان شرقی اشاره کنیم. در این استان بیش از ۳۰ هزار تن زرشک سیاه کوهی هر ساله تولید و به بازار ارائه می شود.

به طور کلی می توان گفت تولید زرشک کوهی در غرب ایران بیشتر است. چرا که در این مناطق است که کوهستان های ایران جا خوش کرده اند. کشورهایی از جمله فرانسه، هندوستان، ژاپن و مکزیک از دیگر تولید کنندگان زرشک سیاه کوهی در دنیا به شمار می آیند. البته ایران اگر نگوییم بهترین، قطعاً یکی از بهترین تولید کنندگان این محصول در دنیا می باشد.

توجه داشته باشید که ایران کشوری است که از نظر آفتاب و خاک غنی نسبت به دیگر کشور ها بسیار جلوتر است. بنابراین میزان واردات این محصول تقریباً صفر است. ایرانیان ترجیح می دهند از زرشک کوهی اعلا ایرانی با طعم بسیار فوق العاده آن استفاده کنند.

خرید زرشک سیاه کوهی اعلا

خرید زرشک سیاه کوهی اعلا خرید زرشک کوهی را می توان در سراسر کشور انجام داد. این محصول با بسته بندی بسیار شکیل به سراسر کشور صادرات می شود. زرشک های کوهی را بهتر است از استان های غربی کشور تهیه کنید. چرا که این استان ها مبدا تولید زرشک کوهی هستند.

بنابراین هزینه ارسال به هزینه های این محصول اضافه نمی شود. از سوی دیگر می توانید زرشک کوهی را با انواع روش های برداشت خود مشاهده کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

از جمله انواع روش های تولید زرشک سیاه کوهی اعلا در آذربایجان می توان به روش خوشه چینی، روش ضربه ای، روش شاخه بر، روش تلفیقی و سیستم برداشت مکانیکی اشاره کرد. حتی شما می توانید این محصول را به صورت شاخه ای خریداری کرده و خود زرشک چینی کنید. البته توجه داشته باشید که این گیاه تیغ های دردناکی دارد. بنابراین این روش توصیه نمی شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدير فروش: محسن بهرامي
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09155306313
آدرس تلگرام: zereshksaz@
پست الکترونيکي: zereshksaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش زرشک سیاه کوهی کیلویی

به طور کلی محصولات زرشک در بازارهای جهانی هنوز ناشناخته است، به همین دلیل توجه و تلاش زیادی برای کاشت و برداشت بالاترین کیفیت محصول لازم است تا بتواند به عنوان

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام